Darmowy szablon – Virtual Business Card

Mogę się założyć o przysłowiową stówę, źe nie raz spotkaliście się z sytuacją gdzie mała firma nie ma wcale strony albo albo jak już, to jest to jakiś „potworek”. Na ratunek przychodzi wirtualna wizytówka. Prosta i czytelna. Z dodatkowym „bajerem” w postaci przewijanej zawartości.Ponadto jest działający formularz kontakotwy oparty o PHP – na hostingu musi działać funkcja mail() – 99% hostów to obsługuję. Sprawdzałem czy wyświetla się tak samo pod: IE6, IE7, FF, Opera, Chrome na PC i na Mac’u pod FF, Safari. Wygląda na to, źe tak.

Co tu dużo pisać … zobaczie zresztą sami: demo

W „paczce” jest instrukcja co i gdzie trzeba zrobić, źeby dostosować do własnych potrzeb. Instrukcja jest w języku angielskim ale poradzicie sobie nawet i bez tej instrukcji – wszystko jest przejźyste.W razie potrzeb można ten szablon łatwo rozciągnąć. W sekcji

w pliku index.php jest skrypt w którym jest zefiniowana wysokość tej części przewijanej plus jedna korekta w css/screen.css i zrobione. Dodatkowo znajdziecie projekt jako .png dla Fireworksa – w tym powstał ten szablon. Dla „photoshoperów” przekonwertowałem to również na taki format.

Jedna prośba – było by miło jeżeli zostawilibyście link zwrotny.

Jakieś pytania / problemy – śmiało pytajcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *